fbpx

O Szkoleniu:

Świat wokół nas zmienia się bardzo szybko i dynamicznie, a otoczenie oczekuje natychmiastowej reakcji i dostosowania do zaistniałych potrzeb. Podobnie jest z rolą Project Managera, szczególnie w środowisku IT. PM to już nie tylko osoba która zarządza projektem, budżetem, pilnuje harmonogramu czy dba o relacje z klientem. PM pełni często role” Scrum Mastera” Servant Leader, tu na pewno pojawi się głos sprzeciwu Wszystkich Wyznawców Scrum w czystej postaci ;). PM musi w dzisiejszych czasach być mentorem i osobą która potrafi zainspirować i nadać właściwy kierunek w projekcie. Współczesny PM musi być Agile!

Liczba miejsc ograniczona!

Nasze szkolenie wprowadzi Cię w świat nowoczesnego podejścia zarządzania Projektami. Pomoże zrozumieć współczesne kierunki i poznać naturalne trendy rozwoju Twoich umiejętności w obszarze Zarządzania Projektami IT.

Czego się nauczysz?

– Czym jest Agile i jak go skutecznie stosować w zarządzaniu projektami
– Zgłębisz obszary wiedzy istotne dla współczesnego PM
– Poznasz praktyczne metody i narzędzia które ułatwią Ci pracę w środowisku Agile

Czym różni się nasze szkolenie od innych?

Na rynku jest mnóstwo szkoleń z zakresu Zarządzania projektami oraz Agile, jednak jedynie nasze szkolenie łączy ze sobą te dwa tematy i pokazuję w sposób praktyczny podczas wielu ćwiczeń istotne elementy i praktyczna wiedzę, która od razu możesz zastosować w swoim projekcie.
Szkolenie obejmuje wykłady oraz warsztaty praktyczne.
Pracujemy w małych grupach max 5 osób grupa warsztatowa

W czasie szkolenia przewidziany lunch.

Kto powinien wziąć udział?

Każdy Kto poszukuje nowych i skutecznych metod zarządzania projektami IT.

Każdy Kto szuka rozwoju umiejętności i skutecznego dostosowania się do potrzeb rynku.

Każdy Kto chce usprawnić pracę w swoim projekcie lub zespole.

Jesteś Scrum Masterem, Project Manager, Team Leaderem zapraszamy, podczas szkolenia również chętnie poznamy wasze doświadczenia i spostrzeżenia.

UWAGA! Cena promocyjna – 199 zł 499 zł